Sobota volební, neděle lítací :)

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Úterý, 05 Duben 2016 06:43
Uplynulou sobotu proběhla dříve avizovaná členská schůze Aeroklubu Jaroměř, která byla letos opět po třech letech volební ... Přestože ze začátku to vypadalo jako problém, nakonec se na kandidátní listině sešlo dost zájemců o práci v radě a revizní komisi klubu ... A jak to tedy dopadlo ? Předsedou nadále zůstává Martin Rezek, ze staré rady se do nové ještě dostal Vodouch, Krtek a já, nově zvolenými jsou Vašík Marel, Sváťa Tomšů a Radek Munzar. I revizní komise prošla obměnou a ze staré sestavy zůstal jenom Hart, novými členy jsou pak Vláďa Koutník a Petr Valenta :) Po mnoha letech došlo k nějaké větší obměně a tak popřejme novým adeptům mnoho sil při práci pro klub :))
Po sobotní schůzi jsme samozřejmě létali, piloti létali opakovací lety a naši noví žáci mají za sebou seznamovací let :) Opakovací lety jsme pak provozovali celou neděli, protože počasí příliš nepřálo termickému létání ...

Velikonoce za námi

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Úterý, 29 Březen 2016 16:09
Máme za sebou prodloužený velikonoční víkend :) Během pátku a soboty se skutečně podařilo připravit většinu techniky na novou sezónu a v neděli se i polétalo. Pravda moc nás nebylo nicméně všichni co přišli si odlétali jarní lety, Vašík provětral nového Cirruse a Láďa se přeškolil na Diskus. Termika, i když čistá, fungovala skoro do šesti hodin do večera, kdy jsem přistával já a chvíli po mě Láďa s Discusem ... Po povedeném letovém dni bodlo pár piv z našeho restauránu a buřty od Luboše :)

V sobotu proběhlo první školení pilotů pokračováků o létání v termice a o přeletovém létání, účast byla poměrně velká a přes to, že jsme to se Sváťou a Vaškem trochu protáhli, do konce vydrželi téměř všichni, za což jim patří dík :) Nicméně teorie jde ruku v ruce s praxí, a tak vám nezbude nic jinýho než lítat, jinak se to nenaučíte :)

Létali jsme i na velikonoční pondělí ... sice jenom čtyři lety, kterýma se do další sezony uschopnil pan dochtor, ale i tak, pěkný pondělí :)
Aktualizováno ( Pondělí, 02 Květen 2016 13:05 )

Máme tu jaro

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Pondělí, 21 Březen 2016 20:20
V neděli nám začalo astronomické jaro, i když ještě tenhle týden to s těma teplotama nebude nic moc. Za únor jsme stihli školení pilotů a teď, skoro koncem března máme hotové školení elementárky. Vzhledem k tomu, že už nám počasí občas přeje, je možné pracovat na údržbě areálu a na technice, abychom měli na čem lítat :)
O velmi dlouhém velikonočním víkendu snad dorazíme práce na technice a snad si taky už zalítáme, snad nás počasí nezklame :) V sobotu odpoledne bude školení - pokec pilotů pokračováků a kdo ví, třeba v neděli něco ugrilujem :))

Josef Rezek - poslední rozloučení

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Pondělí, 15 Únor 2016 11:35
Poslední rozloučení s Josefem Rezkem proběhne v pátek 19.února ve 12,15 hod ve smuteční obřadní síni v Hradci Králové - Kuklenách
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL