MČR v přesném létání

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Pondělí, 13 Červen 2016 17:41
Týden po dětském dni se u nás na pár dní zabydleli navigátoři, aby změřili síly v rámci Mistrovství ČR v přesném létání. Na startovní listině se sešlo celkem 18 pilotů z celé republiky. Vítězem a tedy Mistrem republiky v přesném létání 2016 se stal Petr Opat z Rakovníka.Den otevřených dveří 2016

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Neděle, 05 Červen 2016 17:31
Začátkem června jsme pořádali již tradiční Den otevřených dveří ...

Duben skutečně jarní

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Středa, 27 Duben 2016 14:50
Duben nám letos ukázal svoji opravdovou, jarní tvář, a přestože bylo několik teplých dní, teď na konci dubna se denní teploty pohybují stále kolem šesti stupňů a po ránu se občas vyskytují mrazíky ... Nicméně ani takové počasí nám nebrání létat výcvik s našimi letošními žáky, jejichž počet se snad už ustálil na číslu pět :) Z loňských adeptů se dostal k sólo letům Bystrík a budem doufat, že on i jeho kolegové budou následovat příkladu dvou taktéž loňkých adeptů, kteří jsou již piloty a mají za sebou první termické lety. Do provozu se nám vrátil po menší rozborce i Janus, který byl v neděli zalétnut a shledán schopným provozu :)
Minulý víkend ve Zbraslavicích skončil tradiční první závod sezóny, AZ Cup. Od nás se účastnili Vašík s Koďousem, Míša po nadějném průběžném okupování bedny skončil po posledním dnu nakonec osmý, Vašík pro změnu od začátku soutěže útočil od středu startovního pole a vytáhl to až na patnácté místo. Další závod s naší účastí bude šumperský Jarní pohár, kde bude lítat Vodouch s Discoušem :)

Sobota volební, neděle lítací :)

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Úterý, 05 Duben 2016 06:43
Uplynulou sobotu proběhla dříve avizovaná členská schůze Aeroklubu Jaroměř, která byla letos opět po třech letech volební ... Přestože ze začátku to vypadalo jako problém, nakonec se na kandidátní listině sešlo dost zájemců o práci v radě a revizní komisi klubu ... A jak to tedy dopadlo ? Předsedou nadále zůstává Martin Rezek, ze staré rady se do nové ještě dostal Vodouch, Krtek a já, nově zvolenými jsou Vašík Marel, Sváťa Tomšů a Radek Munzar. I revizní komise prošla obměnou a ze staré sestavy zůstal jenom Hart, novými členy jsou pak Vláďa Koutník a Petr Valenta :) Po mnoha letech došlo k nějaké větší obměně a tak popřejme novým adeptům mnoho sil při práci pro klub :))
Po sobotní schůzi jsme samozřejmě létali, piloti létali opakovací lety a naši noví žáci mají za sebou seznamovací let :) Opakovací lety jsme pak provozovali celou neděli, protože počasí příliš nepřálo termickému létání ...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL