Proleťte se s námi

Pokud chcete darovat nezapomenutelný zážitek, nebo si sami zpestřit víkend trochou adrenalinu, našli jste, co jste hledali !


Sluneční brýle, úsměv a trocha odvahy je to jediné co potřebujete, abyste se stali (téměř) opravdovým pilotem a zakusili zážitek vysoko nad zemí. Po příchodu na letiště se Vás ujme zkušený instruktor, který Vám vysvětlí základy letu, nasadíte si své brýle a klobouček proti úpalu a můžete si s instruktorem za zády připadat jako pilot z Top Gunu.

V čem poletíte:

  • pokud Vás láká krása létání bez motoru, pak využijte naší nabídky seznamovacího letu na kluzáku L-13 Blaník. V případě příznivého počasí si vyzkoušíte termický let a prohlédnete si okolí Jaroměře z pořádné výšky
  • pro zájemce o let s motorem nabízíme seznamovací let na ultralehkém letounu FM250 Vampire II. Zaletíte se podívat na nedaleký Kuks, vodní nádrž Rozkoš nebo na jiná místa v blízkém okolí

Důležité informace:

Let probíhá výhradně po domluvě a v závislosti na meteorologických podmínkách. Poskytovatel si vyhrazuje právo v případě špatného počasí let přesunout na jiný datum, v takovém případě budete včas informováni.

Maximální povolená hmotnost: 100 kg
Maximální povolená výška: 200 cm
Minimální věk:14 let (kluzák),15 let (ultralehký letoun)

U nezletilých je nutný písemný souhlas zákonných zástupců !

Kontakt:


Případně se na nás obraťte přes náš poptávkový formulář a my se Vám ozveme, jakmile to bude možné.